Вхід Реєстрація
Бажання
0
0
Пошук
Бажання
0
0

Працюємо з 9:00 до 17:00,
неділя: с 10:00 до 15:00,
п’ятниця — вихідний

Працюємо з 9:00 до 17:00,
неділя: с 10:00 до 15:00,
п’ятниця — вихідний

097 255-66-55
zakaz@lideropt.com.ua

Взуття багато - постачальник один!

Ми працюємо з 2010 року!

Ми — офіційний дистриб'ютор

Популярні бренди

Новинки

Новини

Купити взуття гуртом в Україні

Ми об'єднали всіх виробників дитячого та дорослого взуття на нашому b2b порталі!

Нам довіряють і з нами працюють 300 найбільших виробників та постачальників дитячого взуття в Україні та за її межами!

Наш портал взуття наповнюється новими постачальниками жіночого, чоловічого взуття, ми вже представляємо понад 250 постачальників взуття гуртом, у нас Ви можете придбати взуття гуртом з фабрик України, так само ми представляємо у нашому гуртовому інтернет-магазині вже понад 70 українських виробників взуття! Ми вже співпрацюємо із сімдесятьма українськими виробництвами шкіряного взуття!

ЛІДЕРОПТ – найбільший дистриб'ютор взуття, який спрощує пошук та купівлю дитячого та дорослого взуття! На нашому b2b порталі в широкому асортименті представлено дитяче взуття від виробника за найвигіднішими цінами гуртом. Ми зробили все можливе та неможливе, щоб полегшити процес пошуку потрібного товару та збільшити можливість Вашого вибору. 

weestep

Хочете заощадити час на пошуку?

Втомилися нескінченно їздити гуртовими ринками?

Втомилися перегортати сайти постачальників?

Ви хочете збільшити прибуток шляхом продажу якісного товару?

Вам набридло відстежувати новинки на сайті кожного з виробників?

Ви не можете купити взуття українського виробника з вільного складу?

У такому випадку взуття від ЛІДЕРОПТ — це саме те, що Вам потрібно! Завдяки нашому інтернет-порталу Ви отримуєте доступ до величезного асортименту дитячого взуття за цінами від виробника, який задовольнить запити навіть найвибагливішого покупця.

Дитяче взуття гуртом

Головна мета нашої діяльності — це не просто продаж дитячого взуття гуртом в Україні. У своїй роботі ми маємо такі цілі:

Полегшити процес пошуку потрібного товару – погодьтеся, що набагато зручніше, коли вся продукція зосереджена в одному місці та не потрібно витрачати час на нескінченні поїздки гуртовими ринками, обираючи кращий товар та умови для покупки.

Налагодити взаємозв'язок між виробником та дилерами дитячого взуття;

Активізувати наповнення нашого ринку по-справжньому хорошого та якісного взуття.

  • Увага до дрібниць – головний принцип нашої роботи!
  • Нам довіряє понад 8000 партнерів по всій Україні.
  • У нашій Viber спільноті понад 1000 партнерів!

Сьогодні ми можемо сказати, що у нас виходить справлятися з вище перерахованими завданнями, що вселяє в нас ще більшу впевненість у своїй справі. Представлена нами продукція відповідає всім стандартам якості та має стильний дизайн – саме тому вона завжди матиме високий попит серед роздрібних покупців.

5 причин, чому вигідно купити дитяче взуття гуртом від виробника в ЛІДЕРОПТ

Найширший асортимент. Ми співпрацюємо з 300 виробниками та постачальниками, що дозволяє нам робити кращий асортимент; Weestep, Казка, B&G, Шалунишка, Tom.m, Сонце, Flamingo, Jong Golf, Super Gear, Берегиня, YTOP, BIKI, MXM, Waldi, Kellaifeng, BONA, Леопард, Clibee, Libang, BBT, Lilin, КМВ, GFB, Том Міккі, Yalike, Tom miki, Mikky, Violeta, Tom & Miki, Navigator, Mida, Skazka, Beeko, казка, LV, Holaso, Apawwa, Кіфа, Котофей, Капіка, apawwa, Y top, KLF, Kellaifeng, lion, вістеп, Wee Step,

2 Низькі гуртові ціни. Ми пропонуємо красиве, якісне дитяче взуття за цінами від виробника, взуття українських виробників, жіноче взуття гурт, чоловіче взуття гуртом!

3 Зручний пошук, відбір та замовлення товару. Ми намагалися зробити так, щоб взаємодія з нашим порталом була легкою та зручною для наших клієнтів.

4 Допомога в оформленні замовлення. Ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців, які врахують усі ваші вимоги та допоможуть зробити правильне замовлення.

5 Акції. Ми чудово розуміємо важливість фінансової сторони питання.

 

На нашому сайті взуття гуртом, ви можете, купити взуття гуртом, а також купити дитячі кросівки гуртом Україна та дитячі туфлі гуртом, дитячі черевики гуртом та інше не менш популярне взуття.

На запит "Взуття Україна" ми перші, тому що представляємо понад двадцять виробників українського взуття, а якість взуття виробництва Україна, значно вища за багатьох імпортерів!

Стань клієнтом бізнес порталу ЛІДЕРОПТ та отримай унікальну можливість купувати дитяче взуття гуртом та туфлі дитячі гуртом для активного розвитку власного бізнесу, великих продажів та отримання завжди високого прибутку ! 

Ринкові відносини — це коли товар, наприклад дитяче взуття гуртом, є предметом договору купівлі-продажу, а пошук партнера — невіддільна (частина/ознака) частина грамотної побудови бізнесу. Одним з основних факторів успіху будь-якої компанії, що пропонує товари, є взаємовигідна співпраця з постачальниками та клієнтами. При цьому на практиці можна зіткнутися з недобросовісними компаніями та зірваними постачаннями товару та ціни на продукцію можуть бути невиправдано завищені. У цьому відношенні інтернет-магазин ЛідерОПТ має низку переваг:  дитяче   взуття  гуртом від 100 виробників — це завжди найширший асортимент. Продаж дитячої та підліткової гуртом – наша спеціалізація, ми пропонуємо Вам відповідальну співпрацю, засновану на професіоналізмі.

Гурт дитячого взуття від ЛІДЕРОПТ – зручно, швидко, доступно!

 

Вгору
Скарга або пропозиція