Вхід Реєстрація
Бажання
0
0
Пошук
Бажання
0
0

Працюємо з 9:00 до 17:00,
неділя: с 10:00 до 15:00,
п’ятниця — вихідний

Працюємо з 9:00 до 17:00,
неділя: с 10:00 до 15:00,
п’ятниця — вихідний

097 255-66-55
zakaz@lideropt.com.ua

Взуття багато - постачальник один!

Ми працюємо з 2010 року!

Взуття L&D оптом

desk-sort-icon
Сортировка
desk-set-icon
Настройка

Сортувати від

Кількість товарів

Наявність

(Выбрано 0 из 1)

Пора року

(Выбрано 0 из 1)

Розміри

(Выбрано 0 из 1)

Стать

(Выбрано 0 из 2)

Ціна

от грн
до грн

Зовні

(Выбрано 0 из 1)

Всередині

(Выбрано 0 из 1)

Виробник

(Выбрано 0 из 1)

Колір

(Выбрано 0 из 1)
Скоро у продажі
Переглянуті

Немає переглянутих

closewrap

Сортувати від

Кількість товарів

Закрити
Сортування
Фільтр

Туфлі L&D

89108B pink

Сезон

демі

Розмір

25 - 30 (6 пар)

за пару

215 грн

за ящик

1290 грн

У той момент, коли відбувається зміна сезону, люди починають активно цікавитися модними трендами, купують сучасні журнали, вивчають зарубіжні блоги і дивляться фешн-канали. Їм хочеться, щоб як за помахом чарівної палички до них у сусідній магазин прилетіла новинка взуття прямо з Паризького показу мод.

Але, на жаль, так не буває, перш ніж потрапити на полиці роздрібних магазинів та чи інша модель взуття повинна пройти довгий шлях, особливо якщо це ультра новинка, з незвичайним химерним дизайном або нестандартною формою носка, каблука. Спочатку її апробують на європейських чи американських ринках, там, де її представили вперше. Вивчається інтерес публіки та відгуки споживачів, проводяться експерименти з матеріалами, фурнітурою та фінальним дизайном. І лише через рік чи дві апробації, а іноді й усі три, таке супер модне взуття потрапляє на ринки Східної Європи, зокрема в Україну. Але вже не у вигляді оригіналу, а стараннями дизайнерів із Китаю у дуже схожому вигляді. Іноді з'являється настільки революційне або вкрай зручне взуття, що воно швидко завойовує всі світові ринки, і потрапляє до України у вигляді новинки протягом одного року після появи. Так було, наприклад, з кроксами, пройшов не один рік з моменту їх появи на українському взуттєвому ринку, але досі вони зберегли свою актуальність у зв'язку з практичністю, особливо вони сподобалися лікарям через свою легкість, гнучкість і міцність. Також зручно в них дітям, які люблять гуляти біля водоймищ, оскільки в крокси не забивається пісок, бруд і їх не псує контакт із водою. Останнім часом новинкою вважаються крокси з хутром, які можна використовувати на заміну домашнім тапочкам, не лише дітям, а й дорослим. Виглядають вони злегка химерно, але незвичайно, а в зручності вони однозначно не тільки не втратили, але навіть придбали певні додаткові термозахисні властивості.

Ще один схожий приклад – це мокасини, які швидко завоювали серця українських покупців взуття, вони досі затребувані, і будь-який покупець за бажання зможе їх знайти у найближчому взуттєвому магазині України, або на роздрібному ринку. Дуже люблять їх автомобілісти через зручну рівну форму підошви. Форма у мокасин, в основному, класична, коли верхня частина пришита по канту до нижньої, за рахунок зручного місця розташування шва зовні вони виходять дуже міцними та довговічними. Останнім часом з'явилися деякі різновиди мокасинів, які стали новинками на українському взуттєвому ринку. Відбувається це за рахунок того, що провідні європейські дизайнери активно експериментують із формами та враховують різноманітність сфер застосування мокасин. Так з'явилися модні зараз топ-сайдери, які поступово входять у побут українців, особливо вони популярні серед молоді, яка активно стежить за модними трендами. Спочатку це були туфлі-мокасини для яхтсменів з винятково білою та негнучкою підошвою, вони зручні для прогулянки корабельними палубами, в основному дерев'яними. Ще однією їхньою відмінністю є наявність декоративного шнурівки з боків, що дозволяє відразу відрізнити їх від звичайних мокасин, у яких такі ж нефункціональні шнурки розміщені зверху. Виглядає таке взуття яскраво, стильно і модно, і поки що слабко представлене у взуттєвих магазинах України, але така новинка, популярна в Європі та Америці, має швидко прижитися у нас.

Читати більше
Вгору
Скарга або пропозиція